Pole do minigolfa w Trzęsaczu

20. Marzec 2017 Bez kategorii 1

Jeden z naszych wpisów na blogu dotyczył pobytu w Pogorzelicy (blog). Dzisiaj nadal zostajemy w temacie nadmorskich miejscowości i zabieramy Was ze sobą do wyjątkowego Trzęsacza.

W Trzęsaczu każdy turysta znajdzie odpowiednie zajęcie dla siebie, aby skutecznie zająć wolny czas. Wybierając Trzęsacz nikt nie powinien narzekać na nudę, dlatego w tym mieście pojawia się coraz większa grupa turystów z różnych stron świata. Jedną z największych atrakcji jest znajdujące się tam pole do minigolfa, na którym swoich sił spróbować mogą dzieci oraz młodzież, ale również rodzice.

Jest to świetna okazja na wspólne spędzenie czasu podczas wakacji rodzinnych. Pole do minigolfa (facebook) gwarantuje niesamowite emocje oraz dużą dawkę rozrywki dla najmłodszych. Warto zabrać tam swoje dzieci, które znajdą ciekawy sposób na nudę i będą mogły rozwinąć swoje umiejętności. Pole zlokalizowane jest w bliskiej odległości od szlaku turystyczno-rowerowego, więc później można udać się na wycieczkę rowerową. Na tym obiekcie bardzo często rozgrywane są różnego rodzaju zawody międzynarodowe, gdzie młodzież z różnych stron świata rywalizuje między sobą o miano najlepszego w grze w minigolfa. Przede wszystkim najważniejsza podczas tej rozgrywki jest zręczność oraz celność, więc te elementy należy w sobie rozwijać, jeśli ktoś chce osiągać dobre wyniki w tym sporcie. Trzęsacz umożliwia zainteresowanym spróbowanie swoich sił zarówno w zakresie indywidualnym, jak i drużynowym. Jeśli uczestnik chce skutecznie zakończyć swoją przygodę z minigolfem, to musi pokonać 18 dołków, z których wiele jest wymagających, dlatego należy się czasami wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, aby piłeczka golfowa trafiła do dołka. Zawsze można zdecydować się na poproszenie o pomoc któregoś z rodziców, aby przyjemnie spędzić razem czas przy tej ciekawej zabawie. Baza wypoczynkowa w Trzęsaczu (meteor) cieszy się ogromną popularnością głównie z racji tego, że można tam aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu i zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną.

Pole do minigolfa w Trzęsaczu to jedno z najciekawszych miejsc w tej miejscowości, dlatego jest tam dość tłoczno. Można się zdecydować na zwykły trening, ale też na przystąpienie do profesjonalnie zorganizowanych zawodów. Najpierw jednak trzeba odpowiednio rozwinąć swoje umiejętności w tej grze.


1 thought on “Pole do minigolfa w Trzęsaczu”

  • 1
    Ada on 4 kwietnia 2017 Odpowiedz

    Próbowałam swoich sił w minigolfie, ale jednak to nie jest rozrywka dla mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>